Cătălin Avramescu

Cătălin Avramescu studiował filozofię w Uniwersytecie w Bukareszcie, gdzie w 1998 r. uzyskał tytuł doktora. w 1998 r. na podstawie rozprawy o skończoności i nieładzie w teorii umowy społecznej od Hobbesa do Rousseau.

Czytaj więcej

Sinkwan Cheng

Profesor Sinkwan Cheng otrzymała 12 zewnętrznych stypendiów i grantów na swoją pracę naukową (w tym stypendium Rockefellera i stypendium DAAD).

Czytaj więcej

Pascal Dubourg Glatigny

Prof. dr hab. Pascal Dubourg Glatigny prowadził badania w European University Institute we Florencji, a obecnie pracuje w Centre Alexandre Koyré, (EHESS - École des Hautes Études en Sciences Sociales), Centre National de la Recherche Scientifique (CNRS).

Czytaj więcej

Alexander de Castro

Alexander de Castro studiował prawo w Brazylii (w Maringá I Florianópolis), a doktorat z teorii i historii prawa uzyskał w Uniwersytecie we Florencji (Włochy).

Czytaj więcej

Edward Waysband

Edward Waysband otrzymał stopień doktora w 2010 r. na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie w zakresie problematyki Rosji i Europy Wschodniej.

Czytaj więcej

Mikhail Khorkov

Profesor Mikhail Khorkov pracuje na Wydziale Historii Filozofii Zachodniej w Instytucie Filozofii Rosyjskiej Akademii Nauk. Studiował historię i filozofię w Moskwie i Karlsruhe, a następnie otrzymał doktorat w Instytucie Filozofii Rosyjskiej Akademii Nauk w Moskwie.

Czytaj więcej

Anna Szołucha

Dr Anna Szołucha studiowała stosunki międzynarodowe i politologię w St Andrews i Toronto. W roku 2009 otrzymała tytuł magistra na Uniwersytecie St Andrews w Szkocji. W 2014 obroniła doktorat na National University of Ireland w Maynooth.

Czytaj więcej